ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Öğrenci Taşımacılığı

Akdemir Turizm

İnsan hayatının değeri ve konu geleceğimiz yani çocuklarımız olduğunda sorumluluğumuzun tam olarak bilincideyiz. Pedagogların yaptıkları araştırmalarda öğrenci servislerindeki önem, çocuk yaşlarda edinilen trafik bilinci AKDEMİR Turizm için ayrı bir önem taşımaktadır.

AKDEMİR Turizm öğrenci servislerinde çocuklarımızın güvenliğini, konforunu, okul öncesi ve okul dönüşü iç huzurunu bozmadan hizmet vermek bilinciyle hareket etmektedir. Hergün binlerce çocuğumuz yol arkadaşımız oluyor ve AKDEMİR Turizm'in öğrenci servisi konusundaki sertifika ve başarı belgeleri bizler için tüm çocukları YOL ARKADAŞIMIZ yapıyor.

Tüm Servis Sürücülerimiz, Sorumluluk sahibi, Sabıka ve Sağlık Problemi bulunmayan, Trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden, İş deneyimlerinin zirvesinde, Ticari Taşıt Kullanma Belgeli, En az 5 yıl ehliyetli,Kılık kıyafetine özen gösteren, Güler yüzlü kişilerdir…

Tüm Servis Araçlarımız, Çocuklarımızın iniş binişlerinde güvenliği sağlamak için Hostes bulunan, Koltuklarda emniyet kemeri bulunan, 0-5 yaş arasında, Periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılan, İç ve Dış Temizlikleri günlük yapılan, Konforlu, Isıtma ve Soğutma sistemleri çalışan, hava ve yol şartlarına göre her türlü teçhizatı bulunan, Mecburi teçhizat ve avadanlıkları (yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti) eksiksiz, kullanılmaya hazır olan, Trafik, Kasko, İhtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır. Servis araçlarımız ve sürücülerimiz 14/06/2003 tarihli 25138 sayılı resmi gazetede İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği'nde belirtilen ilgili maddelerdeki şartları taşımaktadır.

Güvenli, Kaliteli ve Konforlu bir yolculuk için...

Sizlere özel çözümler üretiyoruz...