Hakkımızda

hakkimizda

     AKDEMİR TURİZM olarak güvenilir taşımacılık hizmetinin temellerini 2005 yılında İstanbul / Esenyurt'ta attık. O günden bugüne birçok yeniliklere öncülük etmek ve değişimlerin uygulayıcısı olmak için yola devam ediyoruz. Modern filomuz, deneyimli personelimiz, üstün hizmet ve kalite anlayışımız ile öncü Kamu ve Özel kuruluşlarda hizmet vermekteyiz.

     Akdemir Turizm  ailesi  üst düzey yönetimden servis yöneticilerine ve şoförlere kadar sizlerin iş yerlerine huzur ve güven ortamında ulaşmanız için zaman gözetmeksizin özveriyle, takım ruhuyla hizmet vermektedir.

     Zamanı kaliteli ve doğru kullanmak birçok kurumun öncelikli olarak dikkat ettiği hususların başında gelmektedir. Özellikle iş verimliliğini arttırmanın başına ulaşım gelmektedir. Günümüzde personel taşımacılığında firmaların en büyük sıkıntısı yaşanan zaman kaybıdır. Dünyanın gelişmiş ülkelerinde yapılan araştırmalar işe gidiş dönüş saatlerinin verimlilik açısından önemine dikkat çekmektedir.

      Trafiğin en yoğun yaşandığı megakent İstanbul’da firma personellerini huzur içinde işlerine, evlerine, sevdiklerine taşımak bizim en önemli görevimizdir. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hedefimiz olarak görmekte, araç filomuzu günün koşullarına uygun olarak her geçen gün yenilemekteyiz.

Gallery Thumb II

 

 

Misyonumuz:

Biz her zaman hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerin her şeyin en iyisine layık olduğu düşüncesinden yola çıktık, ulaşımda mükemmelliği sağlamak ve sektördeki lider konumumuzu korumak amacındayız. 2005 yılında başladığımız taşımacılık sektöründe fark yaratmayı amaçladık.

Gallery Thumb III

Vizyonumuz :

Akdemir Turizm "koşulsuz müşteri mutluluğunu" ilke edinmiş yönetim anlayışı ile kazanmış olduğu birikim  ve  deneyimle  müşterilerinin  güven  duyduğu  hizmet  ortağı  olmuştur. Bizlere  duyulan  güveni sizlerle paylaşmak istiyor, öğrenci ve personel taşıma işinde güvenilir hizmet ortağınız olmak istiyoruz.