İnsan Kaynakları

     Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek, çalışan memnuniyetini aktif insan kaynakları uygulamaları ile sağlayarak, etkili ve motive edilmiş bir organizasyon oluşturmak, Bireysel ve mesleki eğitimler ile sürekli gelişim anlayışını sağlamak, sorumluluk sahibi, iletişim gücü, yaratıcı, sosyal ve özgüveni olan insanları organizasyonumuza dahil etmek.

     Ayrıca hizmet verdiğimiz sektörde çalışanlarımızın titizlikle seçilmesi sonucu, başarı grafiğimizi yükseltmekteyiz. Sürücülerimiz, rehberlerimiz, çeşitli testlerden ( psikoteknik, çocuk gelişimi, güvenli sürüş teknikleri, pedagoglar tarafından uygulanan testler, ilkyardım gibi… )   geçmesi durumunda işe başlatılmaktadır. 

     Tüm çalışanlarımızın, “insana” ve “sürekli gelişime” odaklı bir bakış açısına sahip olmalarını sağlayacak İnsan kaynakları uygulamalarını yürütmek ve bu vizyona sahip insan kaynağını şirketimize kazandırmak, Sizler ile bağımızın daha da kuvvetli olması adına çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlayarak “verimlilik”, “karlılık”, “müşteri memnuniyeti” gibi şirket hedeflerine katkımızı sürdürmek ve AKDEMİR TURİZM olarak bünyemizde entegre edip sizlere ulaşmaktayız.